Transfer na lotnisko – zamiast autobusu

Po męczącym locie wreszcie lądujemy. Jest już późno, a przy porcie lotniczym nie stoi żadna taksówka. Podróż komunikacją miejską również nie jest trafionym pomysłem. Po pierwsze, nie jeżdżą już tak często, po drugie – mamy drogi bagaż. Chcąc tego uniknąć, podróż biznesową warto zorganizować wcześniej i zarezerwować transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, że obecnie nie jest to problemem. W miastach z ważnymi lotniskami funkcjonują wszak firmy oferujące transfer na lotnisko oraz do hotelu. Co ważne, ich specyfika na pewno spełni oczekiwania najbardziej wyczulonych klientów. Czym zatem odróżnia się od zwykłego taxi? Czemu warto postawić na tę formę?

Czemu warto wybrać transfer na lotnisko?

Wielu pasażerów na pewno usatysfakcjonuje fakt, że firmy oferujące transfer z lotniska w Balicach oraz innych większych miejscowościach dysponują flotą składającą się tylko z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W przeciwieństwie do tradycyjnego transportu, klienci mogą zamówić przewóz swoich kontrahentów w interesach – kierowca odbierze klienta z lotniska oraz dostarczy pod wskazany adres. Powinniśmy również dodać, że transfer na lotnisko i z niego obejmuje dłuższe podróże – klienci mają szansę zamówić trasę do innego miasta, a także regionu.

Ceny transferu na lotnisko

Ze względu na swoje liczne zalety oraz oferowane wysokie standardy podróży zrozumiałe jest, taki transfer na lotnisko jest nieco droższy od tradycyjnej taksówki. Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę to, że korzystając z tej formy mamy szansę dotrzeć do innych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się znaczące. Transport w obrębie miasta to wydatek około 70 PLN. Natomiast pasażerowie wyruszający z Krakowa, którzy poza kontaktami biznesowymi pragną także zwiedzić Małopolskę, mogą odbyć kursów do pobliskich miast – na przykład Oświęcimia.