Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Wdrożenia WooCommerce - usługi dostosowane do Twoich potrzeb.

Posiadasz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, posiada wiele atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie nabywców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek podnosi się też ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za towary między innymi za pośrednictwem DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji danych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, właściwą semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o promocjach oraz nowych towarach albo zamieszczać różne porady i recenzje oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]