Wirtualny spacer 3D pomoże Ci zdobyć nowych klientów

Wirtualny spacer. Sięgnij po kompleksową pomoc fachowca w tym zakresie

Wirtualne spacery Google to niezmiernie popularna forma zwiedzania różnego rodzaju lokalizacji. Bez problemu w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść np. na ulice Londynu czy do dalekiego Maui na Hawajach, żeby na własne oczy zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy biurze i prezentować je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani kosztowne, z kolei wygląda niezwykle efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym w ogóle są spacery Google? Czemu warto je wykorzystywać do reklamy?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość zdalnego odwiedzania miejsc z całego świata. Polega on na tym, że Google wykonuje fotografie sferyczne (360 stopni) danego punktu, a potem łączy je i umieszcza w swoich mapach. Dzięki temu, po wejściu na daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w dół i w górę, jak również możemy samodzielnie decydować, w jakim kierunku będziemy patrzeć. Pozwala to na dokładne obejrzenie tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Można również przemierzać kolejne metry i docierać do następnych miejsc — cały czas patrząc w dowolnym kierunku i podziwiając otaczający nas świat.

Spacer 360 stopni po firmie – użyj go w działaniach marketingowych

Bardzo ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru 3D po naszej restauracji, firmie czy hotelu. Przeciwnie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie łączy je w wirtualny spacer. Cena usługi to ok. kilkuset złotych (zależy to głównie od rozmiarów nieruchomości) i trwa od jednej do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer VR możemy dodać do wizytówki firmy w Google Moja Firma obok standardowych zdjęć i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. ciekawe miejscowości w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy także wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy opłaca się zamówić spacer 3D po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na zwiedzenie danego miejsca przez domniemanego klienta. Z pewnością opłaca się wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Internauci, oglądając nasz pensjonat, biuro czy dom do wynajęcia uzyskają wiele pomocnych informacji, które pozwolą im zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty. Zaczną nas także postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – o ile oczywiście chcemy zainteresować pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które uprzednio poznają zdalnie standardy danej firmy, chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 3D przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony internetowej oraz promowania naszego biznesu w Google Maps. Wirtualne spacery VR można włączyć na wszystkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]