Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Serwis okien Warszawa - usługa na miarę waszych potrzeb

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]