Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej części Krakowa, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Prawnik i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby, które posiadają kredyty frankowe lub polisolokaty. Są to także właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania lub unieważnienia kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.