Oświetlenie do autobusów – zamów je u krakowskiego producenta

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - poznaj najnowszą ofertę.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie obowiązku wymiany zbitej lampy może w efekcie być powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej klasy niezawodnych świateł jest niezbędne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie musi zagwarantować bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców wysokiej klasy rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów specjalnych, off-road i rolniczych

Zasadniczo w portfolio OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka oferuje też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami rolniczymi, off-road i specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez nieliczne służby światła białe oraz niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacznie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w podróży. A to raptem wycinek oferty OE Industry.

OE Industry zrealizuje każdy pomysł klienta

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczony zespół ekspertów gotowy urzeczywistnić pomysł zamawiającego, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację lampy. Co ważne, spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek głębokich analiz potrzeb klientów, budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów, jak również zaangażowania w wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, spółka OE Industry zdobyła pozycję światowego lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Kontakt:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]