Potrzebny sprzęt dla motocyklisty

Znajdź sprzęt dla motocyklisty na moto-way.pl/.

Własny motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. Żeby upajać się z jazdy wygodnej oraz bezpiecznej, a przy tym zgodnej z przepisami, trzeba zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie akcesoria są potrzebne oraz w jakim miejscu je nabyć? Objaśniamy wszystko w tym artykule!

Który sprzęt motocyklowy jest niezbędny?

Kask to – według krajowych rozporządzeń – obligatoryjny szczegół wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest niemniej jednak powiedziane, jakiego typu musi być to kask, istotne jest tylko to, by spełniał normy bezpieczeństwa. Możesz w takim razie wybierać spośród wielu kasków dostępnych w punktach sprzedaży motocyklowych.
Następny sprzęt motocyklowy, który stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a w dodatku prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu i ogumienie pneumatyczne (jakiekolwiek z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak widać, każdy z tych sprzętów to wyposażenie motocykla – motocyklista musi posiadać jedynie wspomniany już kask. Należałoby jednakże zadbać o akcesoryjne akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak dobre ubranie i buty czy kufry i sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w profesjonalnym sklepie motocyklowym.

Akcesoria motocyklowe – sklep stacjonarny a online

W jaki sposób wybrać punkt sprzedaży z dodatkami motocyklowymi? / W jaki sposób wybrać punkt sprzedaży motocyklowy?
Gdzie zakupić sprzęt lub akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie właściwym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest profesjonalna obsługa, którą można poprosić o wskazówkę, jednakże w sklepie internetowym również jest ona dostępna, chociaż wymaga kontaktu telefonicznego czy też ewentualnie mailowego.
Wyższością internetowego sklepu z dodatkami motocyklowymi będą atrakcyjne ceny, w wielu przypadkach bardziej przyjazne niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny pozwala obejrzeć sprzęt przed zakupem.
Jaki w takim razie punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – co poniektóre sklepy, np. sklep motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak i sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu i Krakowie).

Kontakt:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]