Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Więcej szczegółów o butelkach monopolowych w hurcie.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, ekologicznym bądź pysznym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, aby wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a zatem najlepiej w szklane butelki oraz słoje. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików najlepiej od polskiego dystrybutora

Jasne jest, iż oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, smalczyk na kanapki bądź marmolady, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach z reguły można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu również dostanie je szybciej.

Co znajdziemy w ofercie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane idealne do przechowywania piwa, wina lub soków. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach mieszczących – w zależności od kubatury opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zakupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z paletą słoików i butelek w hurcie można też nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]