Drzwi wejściowe drewniane dobrze się prezentują i są bezpieczne

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zaopatrzysz się w drzwi drewniane wejściowe

Drzwi zewnętrzne pełnią kilka zadań – chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, strzegą przed kradzieżą oraz oddzielają od harmidru docierającego z dworu. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane zewnętrzne – trwałość oraz komfort cieplny

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją trwałość oraz cechy od lat cieszą się dużym uznaniem. Ekologiczny materiał znakomicie się prezentuje i da się go wykończyć na rozmaite sposoby. Prawidłowo skonstruowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż koszty ogrzewania są znacznie niższe, a mimo wszystko w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny. Kupując drzwi do domu trzeba wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Wyjątkowym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, dzięki swoich właściwości – są one odporne na zniekształcenia i uszkodzenia mechaniczne, więc doskonale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

Na rynku można znaleźć także drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w przypadku nienormatywnych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nieprzeciętny design. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykonuje indywidualne projekty na zamówienie, a przy tym zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane można wstawić rewelacyjnie prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą również wybierać spośród wielu rodzajów szyldów. Oprócz walorów estetycznych, trzeba również położyć nacisk na inne cechy, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często zaopatrzone są one w systemy antywłamaniowe, w wyniku czego ciężko je sforsować. Gwarantuje to lokatorom doskonałą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe są wyposażone też trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. W trakcie wytwarzania współczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się najlepszej jakości lakierów, które zabezpieczają ich zewnętrzną powłokę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]