Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Dowiedz się więcej o balonie na wino na http://tinyurl.com/y7b3427v

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]