Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Więcej informacji o ochronnej przyłbicy.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, pod każdym względem zmieniła nasz bieg życia i kontakty z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego nakładają obowiązek używania rozmaitych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym ryzykiem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do apteki lub biura, gdzie zazwyczaj spotykamy większe skupisko ludzi, musimy bezwzględnie założyć na nos i usta maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli z trudem nam się oddycha w typowej maseczce z bawełny?

Komfortowa przyłbica ochronna zabezpiecza podobnie jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed kontaktem z patogenami w jednakowym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc zasłania usta i nos, ale przy tym umożliwia lekkie oddychanie. Jej kluczowymi zaletami są solidność, wygoda i dosłownie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być użytkowana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po użyciu można zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi starszych oraz astmatyków

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia oraz aktywnie uprawiające sport docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maski ochronne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy z pewnością uznają za zaletę również to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]