Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Jeśli poszukujesz mydła w piance, koniecznie sprawdź verdeavis.pl

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry chorobotwórcze bakterie i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało wymaganiom przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł spożywczy. W sklepach dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, dedykowane do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamizapewniających najwyższy stopień higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego opakowania. Mydło w piance znakomicie rozprowadza się na skórze, łatwo zmywa, a zarazem efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła w płynie znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można ich używać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest przyznawany środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]