Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący znajdziesz na https://www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Prezentujemy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do różnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze grono zwolenników, dlatego że perfekcyjnie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentująca się i trwała blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w współczesnych budynkach, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Panele dachowe na rąbek są przywożone na teren budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest mocne, odporne na korozję oraz bardzo dobrze pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego czy minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla popularnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem zastosowanej technologii i odporności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i pokryte dodatkową warstwą, która zapewnia protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. woda bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od dystrybutora.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08