Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Wybór stosownego produktu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Wytrzymałe oraz łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej struktury.