Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Dalsze informacje o łańcuszkach celebrytkach

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, a także srebra pozłacanego, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Kobiety zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również pasującego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności i ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]