Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

W tym miejscu kupisz profesjonalne środki czyszczące

Aby utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czyszczące – likwidacja zabrudzeń każdego typu

Oferta profesjonalnej chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, kamienia kotłowego, graffiti czy też tłustych osadów.

Pielęgnacja powierzchni za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na konserwację oraz ochronę powłok szczególnie narażonych na destrukcyjne oddziaływanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale też nadają im piękny wygląd.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]