Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Kup części zamienne Renault na http://bit.ly/2MdcyWk

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]