Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Jeśli chcesz zamówić słoik z kranem, koniecznie odwiedź ten adres

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]