Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Kup etykiety na bimber na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na wesele, Sylwestra czy imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselu trunki nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki podarunek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, dodając na nich informację o miejscu i dacie ślubu, imionach Państwa Młodych bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych wzorach i kolorach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na butelki – oznaczaj własne trunki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne soki, nalewki bądź wina, a następnie dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Na dodatek flaszki można również oznaczać używając różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]