Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Więcej informacji o matach dezynfekcyjnych przejazdowych

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, myjniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, a więc zawsze tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także zmniejszają zagrożenie przenoszenia się opiłków czy pyłu. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym podnosi się komfort i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz pozostałych osób znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]