Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Więcej informacji o kontenerze na gruz

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy częstokroć stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]