„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Tu znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż rozwija swoją ofertę.

Aparaty marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego zestawu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]