Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na youtube.com

Zobacz jak wygląda wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat para się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata doświadczeń w jednym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Obicie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a potem dokładnie testowany przed przekazaniem do sprzedaży.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]