Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Zgłoś się po poradę do polskiego psychologa Leicester

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Dzisiaj fala emigracyjna jest nieco mniejsza, ale ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo problemów, z którymi bez pomocy uporać się jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Pobyt na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, generują bardzo dużo problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Separacja z bliskimi często powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się też kłopoty z otrzymaniem etatu lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy te wyjątkowo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie należy bać się korzystania z pomocy specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339