Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Wszystko o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, niezbędne jest dokupienie modułu: Kolana, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Z pomocą tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich we własnym domu.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]