„Słowo Seniora” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Na https://slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/ znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Słowo Seniora”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 2-tygodniowym okresie użytkowania.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Słowo Seniora”

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów dedykowanych: Kolana, Nogi, Szyja, Biodra i Metabolizm. W części bazowej można natomiast wybrać 3 programy:
– Nogi – niwelujący skurcze łydek, ociężałość nóg czy rwanie stóp;
– Kręgosłup – stosowany najczęściej przy zesztywnieniach, bólach grzbietu czy zespołach korzeniowych;
– Relaks – zalecany po znacznym wysiłku, jak również łagodzący następstwa stresu, nerwowości i niepokoju.

Wibracje rozkurczają mięśnie i odprężają. Pozwala to nie tylko na uśmierzenie bólu poszczególnych części ciała, ale także może ułatwić zasypianie osobom mającym problemy ze snem. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do wykorzystania zarówno w profesjonalnych klinikach, jak i we własnym domu. Do urządzeń załączona jest obszerna instrukcja obsługi, a jakiekolwiek wątpliwości odnośnie ich działania można rozwiać dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]