Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Na polakuleczsiesam.pl przeczytasz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu urządzeń masujących marki Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość produkcji oraz to, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]