Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg czy bóle kręgosłupa. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]