Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Więcej o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, stres czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]