Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Vitberg opinie, Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]