Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Skieruj się na www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/, aby znaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, montownię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]