Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – ocena autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]