Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Vitberg opinie, Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skupić się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]